Witaj!

                                                                                                         Witaj na stronie Restauracji Absynt!
                                    Nazywam się Artur Kret i w kilku zdaniach chciałbym przybliżyć pobudki jakimi kieruję się prowadząc Restaurację.
     W pierwszej kolejności, to co dla mnie jest najważniejsze, czyli gościnność - poza osobami które regularnie u nas bywają, 90% naszych gości przyjeżdża do nas z polecenia innych osób, z ciekawości, czy dlatego że gdzieś o nas usłyszała, natomiast prawie nigdy nie zdarza się by ktoś trafił do nas przypadkiem akurat przechadzając się przy naszej ulicy. Dzieje się tak ponieważ restauracja jest umiejscowiona na uboczu Nowego Targu a dokładnie w dzielnicy Kowaniec na bardzo krótkiej a do tego ślepej uliczce o nazwie Zachemskiego .
Na początku była to tylko wada, ale z czasem lokalizacja stała się zaletą, jest to miejsce z dala od zgiełku, z zewnątrz wyglądające jak zwykły dom jednak jak tylko nasi goście przekraczają próg od razu wydaje im się że wstąpili do świata bajek, baśni, gwiezdnych wojen czy groty legendarnego Yeti, na każdego ten wystrój działa inaczej, a wyobraźnia tworzy coraz to lepsze skojarzenia, wiem to ponieważ obsługując, staram się poznawać moich gości, wysłuchać ich spostrzeżeń na temat wnętrza, serwowanych dań czy po prostu porozmawiać o bieżących sprawach, dzięki temu mogę spojrzeć na moją restaurację ale i na otaczający nas świat z perspektywy wielu ludzi.
     Druga najważniejsza cecha to jakość serwowanych potraw, to właśnie dlatego zmieniliśmy kartę z wielkiej „książki” na drobne sezonowe menu, aby móc korzystać z warzyw, owoców i innych produktów które dostępne są tylko w określonych miesiącach, mając pewność że to co podajemy to świeże, najwyższej jakości dania, oraz po to, by nasi goście stale mogli odkrywać nowe smaki.
    Restauracja jest przyjazna dzieciom, dla których rodzice mogą wybrać pyszne smakołyki, a dzieci czekając na posiłek mogą pobawić się w naszym kąciku zabaw lub dowiedzieć się o postaci wróżki która kiedyś odwiedziła naszą restaurację.
     Nasze loże doskonale nadają się na romantyczny wieczór w którym zakochani będą mogli nacieszyć się sobą przy świecach delektując się pysznymi deserami.
     Dla tych którzy nie wiedzą czym jest Absynt a chcieli by się dowiedzieć proponuje przyjechać z kierowcą ponieważ Panie i Panowie Absynt jest eliksirem który po prostu trzeba odkryć, osobiście przyrządzę i opowiem o wszystkim co Państwo by chcieli wiedzieć na jego temat. 
Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, posiadamy sprzęt potrzebny do organizacji szkolenia lub prezentacji - jeśli byli by Państwo zainteresowani lub mają pytania proszę o kontakt 662 468 486 lub mailowo na restauracja@absynt-nowytarg.pl
Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi informacjami na naszej stronie
Do zobaczenia!
Pozdrawiam
Artur Kret
 

© Copyright Restauracja Absynt 2013 || Projekt i wykonanie: strony www Zakopane "U Ciwersa"