Certyfikat Kuchnia+

Z ogromną radością informujemy, iż restauracja Absynt została wyróżniona certyfikatem „Kuchnia+ poleca”, tym samym trafiając do grona 13 najlepszych restauracji w Polsce. Wyróżnienie to ma dla nas szczególne znaczenie, bowiem przejście pierwszego etapu konkursu zależało wyłącznie od głosów i rekomendacji naszych klientów, a to ich głos jest dla nas tym najważniejszym.

W kolejnym etapie, spośród 32 restauracji wyłoniona została finałowa 13. Nie był to prosty etap, bowiem Rada Smaku powołana przez program Kuchnia+ zrzesza wybitnych, ale i wymagających szefów kuchni, restauratorów oraz dziennikarzy kulinarnych. Restauracje oceniano pod względem jakości jedzenia, jakości obsługi, sposobu prowadzenia restauracji, komunikacji oraz marketingu. Końcowa ocena zależała również od opinii anonimowego eksperta, który osobiście odwiedził naszą restaurację.

Uzyskany certyfikat napawa nas szczególną dumą, pokazuje bowiem, że praca i serce, które wkładamy na co dzień w prowadzenie naszej restauracji, spotyka się z uznaniem, zarówno ze strony naszych klientów, jak i ekspertów z dziedziny kulinariów. Dziękujemy!
© Copyright Restauracja Absynt 2013 || Projekt i wykonanie: strony www Zakopane "U Ciwersa"