Kuchenne Rewolucje Powroty

Pod koniec 2014 roku odwiedził nas Charles Daigneault aby sprawdzić jak sobie radzimy po Kuchennych Rewolucjach rezultaty tej wizyty możecie zobaczyć już dziś wchodząc na player.pl i wpisując Kuchenne rewolucje powroty.


Odcinek Kuchenne Rewolucje Powrotyi w naszej restauracji można oglądnąć tutaj.

Czy recepta Magdy Gessler na sukces naprawdę działa? Teraz można to sprawdzić. „Kuchenne rewolucje. Powroty” to program, który skontroluje jak dają sobie radę restauracje z programu, miesiące, a nawet lata po emisji odcinka z ich udziałem na antenie TVN. Czy restauratorzy wciąż utrzymują narzucone przez Magdę standardy? Co się zmieniło w ich życiu po udziale w programie?

Odpowiedzi na te pytania poszuka specjalny wysłannik, wybrany przez Magdę Gessler – czyli Charles Daigneault, finalista II edycji programu "MasterChef". Jego poczucie smaku i determinacja pozwolą skrupulatnie wypełnić misję przetestowania najciekawszych restauracji z 9 sezonów i ponad 120 odcinków.

Magda Gessler, przed każdym "powrotem" udzieli Charliemu wskazówek, podpowie co było największym problemem i na co powinien zwrócić największą uwagę w każdym z odwiedzanych lokali. Uzbrojony w taką wiedzę w odwiedzi wskazane restauracje i sprawdzi jakość serwowanych potraw. Porozmawia z właścicielami i pracownikami o tym, co wydarzyło się w ich restauracji po rewolucji. Wrażenia z wizyt Charlie podsumuje wspólnie z prowadzącą.
© Copyright Restauracja Absynt 2013 || Projekt i wykonanie: strony www Zakopane "U Ciwersa"