Forbes rekomenduje

Forbes Travel 2015Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż Restauracja Absynt zyskała kolejne, ważne dla branży restauracyjnej wyróżnienie. Mowa tu o rekomendacji Przewodnika Forbes, który poleca wyłącznie miejsca luksusowe, takie, które zasługują na szczególną uwagę, zarówno osób prywatnych podróżujących po Polsce, jak i osób poszukujących miejsca na spotkania biznesowe i konferencje.

Warto wspomnieć, że poprzez luksus rozumie się tu nie tyle miejsca drogie, co raczej najwyższej jakości, takie, które po prostu warto odwiedzić osobiście.

O restauracji Absynt przeczytać możemy w dodatku Forbes Travel oraz jego wydaniu internetowym, których misją jest promowanie najatrakcyjniejszych obiektów w Polsce. W samej Małopolsce wyróżnionych w ten sposób miejsc jest stosunkowo niewiele, tym bardziej więc cieszy nas ta rekomendacja.

Wszystko co robimy na co dzień, robimy właśnie po to, by tworzone przez nas miejsce, zdobywało Państwa uznanie. Każda Państwa opinia, każdy certyfikat i wyróżnienie przyznane nam przez osoby z branży, pokazuje nam, że działamy słusznie. Dziękujemy i obiecujemy starać się dalej!
© Copyright Restauracja Absynt 2013 || Projekt i wykonanie: strony www Zakopane "U Ciwersa"